Press ESC to close

Akrebin Tılsımı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Akrebin Tılsımı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 192 sayfadan oluşan Akrebin Tılsımı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Seher Öztürk tarafından kaleme alınan Akrebin Tılsımı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Akrebin Tılsımı kitabını 9786258480207 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Akrebin Tılsımı pdf oku indir.

Akrebin Tılsımı pdf indir

“Kaya Hasan’ın ne demek istediğini anlamamıştı, anlayamazdı da zaten. Hasankeyf halkı yakında zamanda şu an oturdukları evlerden yeni evlerine gideceklerdi. Yeni evlenen gelin damat gibi doğup büyüdükleri evlerden kopacaklar, çiçeği burnunda bir hayata başlayacaklardı. Köklerini, izlerini, çocukluklarını sular altında bırakacaklardı. Belki attıkları kahkahalar, döktükleri gözyaşları balıklara yem olacaktı. Anlayamazdı ya Kaya, Hasan da buğulanan gözlerinin nedenini anlatmadı. Kaya sormadı ama sormaması gerektiğini anladı.”
Hasan, Kaya ve Dicle…
Bu üç çocuğun yolları 12.000 senedir bir çok medeniyete ev sahipliği yapan Hasankeyf’te kesişir. Yıllar seneler önce Hasankeyf Kalesi’nden akrep tılsımı çalınır. Peki, bu üç çocuğun akrep tılsımıyla ne ilişkisi var? Akrep tılsımı yeniden yerine konabilecek mi?
Tarih, macera ve gizemlerle dolu bir hikâyede, kahramanlarımızla birlikte bir gezinti yapmaya ne dersiniz?

Akrebin Tılsımı kitap özeti

Akrebin Tılsımı pdf oku

Akrebin Tılsımı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.