Press ESC to close

Ağaç Zamanı Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Ağaç Zamanı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ağaç Zamanı kitabı 160 olarak çıkarılmıştır. Roger Norman tarafından kaleme alınan Ağaç Zamanı isimli kitap 9789750825798 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ağaç Zamanı kitabını 04.07.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ağaç Zamanı pdf oku indir.

Ağaç Zamanı pdf indir

Yazar, ağaçların büyülü dünyasında hapsolan ufak Alan’ın heyecanlı hikâyesini anlatıyor.

Yeni odasında ilk gecesini geçiren ufak Alan alışık olmadığı sesleri dinleyerek uyumaya çalışırken, evin önündeki dev dişbudak ağacı eğiliyor, geriniyor, dallarıyla pencereye ulaşmaya çalışıyordu. Adam’ın korkusunu hissedince, kıkır kıkır gülmeye başladı. Bay Dişbudak gülüyordu, çünkü Ağaç Zamanı’nın yaklaştığını biliyordu. Ağaç Zamanı gelince o da köklerini topraktan söküp çevrede dolaşacak, ağaç kardeşleriyle bir araya gelecektı. Ama önce, dallarına salıncak kurup canını yakan Adam’dan intikamını alacaktı. Ağaç Zamanı’nda yalnızca ağaçlar yürüyebilir ve konuşabilir, geri kalan herkes olduğu yerde donup kalır. Bu büyülü saatler başlayınca Bay Dişbudak Alan’ı kovuğuna atacak, ona hak ettiği cezayı verecekti. Lakin unuttuğu bir şey vardı. Ağaç Zamanı’nın büyüsü, ağaç dallarındaki sincapları, kuşları, sinekleri etkilemediği gibi, ufak çocukları da etkilemiyordu.

Ağaç Zamanı’nın büyüsünden kurtulan Alan, bir turna sineğinin ve beklenmedik anlarda karşısına çıkan yeni dostların yardımıyla, Bay Dişbudak’ın ve insanları cezalandırmak isteyen diğer ağaçların öfkesinden kurtulup Ağaç Zamanı’nın sonuna kadar dayanmak zorunda. Acaba bunu başarabilecek mi?

Ağaç Zamanı kitap özeti

Ağaç Zamanı pdf oku

Ağaç Zamanı Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.