Press ESC to close

Ağaç Atlası (Harita Hediyeli) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Ağaç Atlası (Harita Hediyeli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ağaç Atlası (Harita Hediyeli) kitabı 112 olarak çıkarılmıştır. Fatih Dikmen tarafından kaleme alınan Ağaç Atlası (Harita Hediyeli) isimli kitap 9786056756085 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Ağaç Atlası (Harita Hediyeli) kitabını 16.07.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ağaç Atlası (Harita Hediyeli) pdf oku indir.

Ağaç Atlası (Harita Hediyeli) pdf indir

Meyveleri gövdesinde büyüyen Jabuticaba, dinozorları görmüş ginkgo, suyun içinde büyüyen mangrov, dalları bulutlara değen sedir, gövdesinden darbe alınca kanayan ejderha kanı ağacı, masallardan fırlamış gibi görünen dev baobap, 4 bin senedir meyvesini tükettiğimiz zeytin, hükümdarlara gölgelik etmiş uzun ömürlü çınar, meyvesi hemen hemen 10 kilo olan sosis ağacı, rengârenk gövdesiyle gökkuşağı okaliptusu, dünyanın en büyük meyvesine sahip Jak ağacı, mis kokulu yapraklarıyla defne, dünyanın en uzun ağaçlarından birisi olan sekoya… 52 ülkeden 52 güzel ağaç bu atlasta!
Ağaç Atlası; dünyayı gezmek, yeryüzünü en uzak noktalarına kadar keşfetmek ve her habitatın kendine özgü ağacıyla tanışmak isteyen tüm macerasever ve meraklı çocuklar için yazıldı. Bu macerasın sonunda ise kitabın içinden çıkan dev harita ve ağaç çıkartmalarıyla edindiğiniz bilgileri pekiştirebilir, ağaçlarına sarılmayı hayal ettiğiniz yerleri seçebilirsiniz.

Ağaç Atlası (Harita Hediyeli) kitap özeti

Ağaç Atlası (Harita Hediyeli) pdf oku

Ağaç Atlası (Harita Hediyeli) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.