Press ESC to close

Adela Tann – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Adela Tann – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 80 sayfadan oluşan Adela Tann – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nalan Yılmaz Beyza Ünlü tarafından kaleme alınan Adela Tann – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Adela Tann – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) kitabını 2453326525258 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Adela Tann – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) pdf oku indir.

Adela Tann – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) pdf indir

ADELA TANN
Daha geleli kaç yıl olmuştu ki yaşamın sonuna böyle bi hayli hızlı ulaşmıştı? On yedi yaşındaydı ve dört ayı kalmıştı. Sadece dört. Sonra yeryüzünde olmayacak, bir süre sonra da unutulacaktı. Yapabileceği en iyi şey kalan yaşamını en güzel biçimde geçirmek… Son aylarını bir günlüğe yazacaktı, belki bir iz kalırdı ardında.Kapıda kimden geldiği belli olmayan bir paket, içinde ise bir not ve bir kitap! Anlaşılan gizemli biri kalan zamanını unutulmaz kılacaktı. İyi de bu kişi onun öleceğini nereden biliyor ve neden ona Adel diye sesleniyordu? Merak… Daha önce olmadığı gibi yürekli davranacak, onu bulacak, kim olduğunu öğrenecekti. Gecenin karanlığında o adrese tek başına gitmek zorunda olsa da.Ve gerçeği tam yakalayacakken yeniden gözleri kararmıştı. Düşle gerçek arasında bir algı savaşı başlamıştı artık. Öğrendikleri ise onu bambaşka bir yaşama sürükleyecekti.Bazı bilinmezler bilinmediği sürece güvendesinizdir.
 
HAYALLERİNİ ARAYAN PALYAÇO
Palyaço Papi, altı yaşından beri bu sirkte ailesi ile birlikte çalışıyordu. Palyaço Papi çok hareketli, meraklı ve biraz da yaramaz bir palyaçoydu. Papi’nin hayali dünyanın en iyi palyaçosu olmaktı…

Adela Tann – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) kitap özeti

Adela Tann – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) pdf oku

Adela Tann – Hayallerini Arayan Palyaço Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.