Press ESC to close

Adela Tann, Biri Şiir Mi Dedi? Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Adela Tann, Biri Şiir Mi Dedi? Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 122 sayfadan oluşan Adela Tann, Biri Şiir Mi Dedi? Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Nalan Yılmaz Emel Metin tarafından kaleme alınan Adela Tann, Biri Şiir Mi Dedi? Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Adela Tann, Biri Şiir Mi Dedi? Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) kitabını 2453326356180 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Adela Tann, Biri Şiir Mi Dedi? Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) pdf oku indir.

Adela Tann, Biri Şiir Mi Dedi? Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) pdf indir

BİRİ ŞİİR Mİ DEDİ?
Şiir sever misin? Belki de bilmiyorsun veya hiç düşünmedin önceden…
Ben, şiir yazmayı da okumayı da çok severim biliyor musun? Hele ki çocukların şiirlerini daha çok severim. İçinde kaybolduğum çocukluk senelerıma gittiğim için belki de… Kelimenin o eşsiz dünyasında yeni hayaller kurmak ve yeni kapıların içinden geçerek şiirin dünyasında dolaşmak beni çok mutlu ediyor.
Şiirlerimde özgürüm çünkü tıpkı hayalimdeki gibi bir yaşamı yaşayabiliyorum. Nasıl mı? Bir kuş olup uçulabiliyor, karıncayla selamlaşıyor, bir rüzgâr olup esebiliyorum…
Senden isteğim her şiiri okurken üzerinde düşünmen, hayal kurup şiire ve daha neler anlatmak istediğimi anlaman. Çünkü şiirler gizli bir hazine gibidir ve içinde çok şey saklayabilirsin. Onu her okuduğunda içinde saklanan derin manaları anlayacaksın.
Hadi o zaman Keyifle oku…
 
 
ADELA TANN
Daha geleli kaç yıl olmuştu ki yaşamın sonuna böyle bi hayli hızlı ulaşmıştı? On yedi yaşındaydı ve dört ayı kalmıştı. Sadece dört. Sonra yeryüzünde olmayacak, bir süre sonra da unutulacaktı. Yapabileceği en iyi şey kalan yaşamını en güzel biçimde geçirmek… Son aylarını bir günlüğe yazacaktı, belki bir iz kalırdı ardında.Kapıda kimden geldiği belli olmayan bir paket, içinde ise bir not ve bir kitap! Anlaşılan gizemli biri kalan zamanını unutulmaz kılacaktı. İyi de bu kişi onun öleceğini nereden biliyor ve neden ona Adel diye sesleniyordu? Merak… Daha önce olmadığı gibi yürekli davranacak, onu bulacak, kim olduğunu öğrenecekti. Gecenin karanlığında o adrese tek başına gitmek zorunda olsa da.Ve gerçeği tam yakalayacakken yeniden gözleri kararmıştı. Düşle gerçek arasında bir algı savaşı başlamıştı artık. Öğrendikleri ise onu bambaşka bir yaşama sürükleyecekti.Bazı bilinmezler bilinmediği sürece güvendesinizdir.

Adela Tann, Biri Şiir Mi Dedi? Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) kitap özeti

Adela Tann, Biri Şiir Mi Dedi? Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) pdf oku

Adela Tann, Biri Şiir Mi Dedi? Çocuk Kitapları Seti (2 Kitap) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.