Press ESC to close

Acayip Moti’nin Tuhaf Maceraları Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

Acayip Moti’nin Tuhaf Maceraları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 176 sayfadan oluşan Acayip Moti’nin Tuhaf Maceraları kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Özlem Dilber tarafından kaleme alınan Acayip Moti’nin Tuhaf Maceraları isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Acayip Moti’nin Tuhaf Maceraları kitabını 9789753482967 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Acayip Moti’nin Tuhaf Maceraları pdf oku indir.

Acayip Moti’nin Tuhaf Maceraları pdf indir

Acayip Moti’nin enteresan maceralarıyla hayata özgürlük, çiçek ve biraz günışığı katın.
 
 
Özlem Dilber ilk romanı Acayip Moti’nin Tuhaf Maceraları’nda keyifli bir üslupla, herkesin sıkıcı bulduğu hayatta keşfetmeye değer bir çok şey olduğuna inanan Moti’nin maceralarını anlatıyor.
Moti acayip bir çocuk. Başının tepesinde bulut gibi duran mavi saçları veya sürekli olarak gülüyormuş hissi uyandıran kıvrık dudakları yüzünden değil. Acayip işte… Yani Marlov’da söylenen bu. Kimilerine göre okuduğu kitaplar da işe yaramaz: Kazların masalı, ineklerin anatomisi, yıldızların aritmetiği.
Marlovluların adeta bulaşıcı hastalığı varmış gibi kaçtığı Moti, günün birinde tek akrabası olan büyük teyzesinin yanına gönderilir. Büyük Teyze, uzaklarda ıssız bir evde yaşayan yaşlı bir adama hizmet etmektedir. Keşfetmeyi seven Moti, ilk gün bahçede gizli bir kapı buluverir. Kapı sihirli hayvanların yaşadığı sahile açılmaktadır. Bilge fil, kibirli aslan, gülünç zürafalar, akıllı domuz ve diğerleri. Sahil hayvanları evdeki ihtiyar adamı korumaktadır.
Peki bu adam kimdir?

Acayip Moti’nin Tuhaf Maceraları kitap özeti

Acayip Moti’nin Tuhaf Maceraları pdf oku

Acayip Moti’nin Tuhaf Maceraları Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.