Press ESC to close

80 Günde Devrialem (Kısaltılmış Metin) Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

80 Günde Devrialem (Kısaltılmış Metin) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan 80 Günde Devrialem (Kısaltılmış Metin) kitabı 160 olarak çıkarılmıştır. Jules Verne tarafından kaleme alınan 80 Günde Devrialem (Kısaltılmış Metin) isimli kitap 9786257491266 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. 80 Günde Devrialem (Kısaltılmış Metin) kitabını 19.04.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 80 Günde Devrialem (Kısaltılmış Metin) pdf oku indir.

80 Günde Devrialem (Kısaltılmış Metin) pdf indir

Phileas Fogg, son derece dakik bir insandı. Asla acele etmez, her adımını hesaplar ve hep en pratik yolu seçerdi. Reform Kulübü’ndeki dostlarıyla yalnızca seksen günde dünyayı dolaşabileceğine dair servetinin yarısı üzerine bahse girince tüm yaşamı değişti.
 
Fogg başlamak üzere olduğu destansı seyahat ile ilgili çok az şey biliyordu. Tek bildiği sadık hizmetkârı Passepartout’yla kimi zaman bir filin sırtında, arada bir bir trenin kompartımanında, belki de buharlı bir geminin güvertesinde bu yolculuğu tamamlamaya çalışacaklarıydı.

80 Günde Devrialem (Kısaltılmış Metin) kitap özeti

80 Günde Devrialem (Kısaltılmış Metin) pdf oku

80 Günde Devrialem (Kısaltılmış Metin) Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.