Press ESC to close

6 Numaralı Koğuş ve Kısa Hikayeler Pdf indir

İNDİRMEK VEYA GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN 60 SANİYE BEKLEYİN. İÇERİK OTOMATİK AÇILACAKTIR....

6 Numaralı Koğuş ve Kısa Hikayeler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan 6 Numaralı Koğuş ve Kısa Hikayeler kitabı 128 olarak çıkarılmıştır. Anton Çehov tarafından kaleme alınan 6 Numaralı Koğuş ve Kısa Hikayeler isimli kitap 9786058132986 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. 6 Numaralı Koğuş ve Kısa Hikayeler kitabını 01.10.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. 6 Numaralı Koğuş ve Kısa Hikayeler pdf oku indir.

6 Numaralı Koğuş ve Kısa Hikayeler pdf indir

6 Numaralı Koğuş , Anton Çehov’un (1860-1904) en kuvvetli, en etkileyici, okuyup bitirdiğinizde tüylerinizi diken diken eden hikâyelerinden biri olma özelliğini taşır. Keyfiliğe, kişiliğin aşağılanmasına açık bir protesto niteliğindeki bu eserle Çehov, Tolstoy’un ahlak felsefesiyle bağını tamamen koparır. Demir yumruklu Nikita’nın kapısında nöbet beklediği 6 numaralı akıl hastaları koğuşu adeta Çarlık Rusyası’nın bir simgesidir. Kendi idaresindeki hastanede insanlık dışı koşulların düzeltilmesi yönünde mücadele edeceğine felsefe yapmayı yeğleyen Dr. Ragin, bu kayıtsızlığının bedelini çok ağır ödeyecek, 6 numaralı koğuşa bu kez kendisi düşecektir.
Çehov’un bu kuvvetli hikâyesini Memurun Ölümü, Bukalemun ve Asma Katlı Ev isimli hikâyeleriyle birlikte paylaşmak istedik.
 

6 Numaralı Koğuş ve Kısa Hikayeler kitap özeti

6 Numaralı Koğuş ve Kısa Hikayeler pdf oku

6 Numaralı Koğuş ve Kısa Hikayeler Pdf indir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

@Katen on Instagram
Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: 1 kimliğine sahip hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.